Nieuwe website voor glimmen.net

glimmen.net heeft een flinke facelift ondergaan. Onze leden maakten te weinig gebruik van het reageren op berichten daarom kiezen we nu voor een grotere social media integratie. Alle nieuws items komen ook op [link=http://www.facebook.com/glimmennet][b]Facebook[/b][/link] en [link=http://twitter.com/glimmen_net][b]Twitter[/b][/link] te staan. En we zullen zelf ook meer nieuws van andere media plaatsen om een zo volledig mogelijk overzicht te krijgen van het nieuws voor het dorp Glimmen. Ook nieuws? Geef het door via info@glimmen.netrnrnNieuw is ons [link=page.php?9][b]Evenementen[/b][/link] overzicht op Facebook, hierin plaatsen we Glimmer evenementen en herplaatsen we ook evenementen van anderen die voor onze bezoekers interessant zijn. Je kunt je heel eenvoudig abonneren op onze evenementen via Facebook, zo blijf je altijd op de hoogte. Ook je evenement doorgeven? Mail naar info@glimmen.netrnrnDe dorpskrant Glimmer'lei is uiteraard ook weer [link=download.php][b]bij ons te vinden[/b][/link]. Ook je nieuws bij hun aanbieden? [link=page.php?7][b]Klik hier[/b][/link].rnrnFoto's met de [link=https://www.flickr.com/photos/tags/glimmen]tag "glimmen" op [b]Flickr[/b][/link] vind je weer boven het nieuws. Dit populaire onder deel is gebleven in een nieuw jasje. Ook je foto's op onze site? Zet ze op Flickr.rnrnBinnenkort ook een nieuwe snellere bedrijvenpagina en meer functies voor onze leden.rnrnDeze site heeft uw hulp nodig voor het doorgeven van nieuws, uiteraard komen we ook graag op uw evenement. Mail naar info@glimmen.net

glimmen.net: sinds 2006 dagelijks nieuws over en voor het Groningse dorp Glimmen.